20/12/09

Σκίουροι Κάστορες, ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ = 7-5

Για το τουρνουά στο AFC (κατηγορία 2002/2003) η ομάδα μας μετά από ένα πολύ καλό παιχνίδι γνώρισε σε ήττα με 7-5 από τον Άρη Χολαργού. Ο Άρης ήταν καλύτερος στο α' ημίχρονο , προηγήθηκε με 5-2 , όμως στην επανάληψη η Αγία Παρασκευή - αγωνιζόμενη με παιδιά 2003 - κυριάρχησε , κατάφερε να πετύχει 3 γκολ και να ισορροπίσει το παιχνίδι.

ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ = 7-5
 (ημίχρονο 5-2)

'κλικάροντας' στην εικόνα βλέπετε μεγέθυνση, μπορείτε και να αποθηκεύσετε τις φωτογραφίες με δεξί 'κλικ' πάνω στην εικόνα και αποθήκευση ως...

Για την ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (φωτογραφία από τον σημερινό αγώνα) αγωνίστηκαν οι παρακάτω : από πάνω αριστερά , Τζιμοτούδης Μάριος, Μηλιώτης Σπύρος, Παπαρίζος Φίλιππος, Γιαννόγλου Γιώργος,  Μοσχόβης Νικόλας, κάτω σειρά από αριστερά, Τρίγκας Βασίλης, Μηλιώτης Γιάννης , Ρεντζής Χρίστος, Μπαλωμένος Βασίλης και Βαρέλης Χρίστος

Βαρέλης Χρίστος, σκόρερ του 5ου τέρματος

Τα τέρματα σημείωσαν : 3 γκολ Γιαννόγλου Γιώργος , 1 γκολ Μηλιώτης Σπύρος και 1 γκολ Βαρέλης Χρίστος.

Μηλιώτης Σπύρος (αριστερά) και Γιαννόγλου Γιώργος (δεξιά)

Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά μας για την προσπάθεια τους!!!